Yoksa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize Hala Gelmediniz Mi ?

Malatya Ortodonti

Malatya Ortodonti

Malatya Ortodonti

Malatya Ortodonti; yüz, çene ve diş bozukluklarının teşhis ve tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği alanıdır. Malatya Ortodonti tedavisi, çocuklarda dişlerin pozisyonunu ayarlarken çene yapısının düzenlenmesini sağlar, yetişkin grubunda ise çene kapanış düzensizliklerini ve diş çarpışıklıklarını, ayrıca yüz bozukluklarının düzeltilmesini sağlamaktadır.
Ortodonti tedavisi ile daha düzenli dişlere , dikkat çeken gülüşlere sahip olabilirsiniz.
Orthodontic Dental Care Concept. Woman Healthy Smile close up. Closeup Ceramic and Metal Brackets on Teeth. Beautiful Female Smile with Braces.

Malatya Ortodonti Uzmanları

Malatya Ortodonti uzmanları olarak , ağız ve diş sağlığı merkezimizde 7 profesyonel diş hekimimiz ile hizmet vermekteyiz.Malatya ortodonti uzmanı ve ekibimiz size uygun tüm seçenekleri sunarak en iyi tedavi planını sizlere oluşturacaktır.

Uzmanlarımız yalnızca estetik kaygısı için değil , zamanla oluşabilecek diş eti hastalıklarının önlenmesi, çene problemlerin önlenmesi, çiğneme ve konuşma bozukluğu olan kişilerde bu problemin giderilmesini amaçlar.

Malatya Ortodonti Fiyatları

Malatya Ortodonti Fiyatları ;Ortodonti, dişlerin dizilimlerini düzenlemek amacıyla kullanılan tedavi yöntemidir. Ortodonti tedavisi sayesinde arzuladığınız gülüşlere sahip olabilirsiniz.
Diş teli fiyatları, kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Diş teli fiyatlarını belirleyen bir çok unsur bulunmaktadır. Her hastaya uygun tedavi planı oluşturulmaktadır. Malatya Ortodonti doktorları hayal ettiğiniz gülüş için gerekli tedavi sürecini planlayıp hastaları bilgilendirir. Diş Teli Fiyatılarının belirlenebilmesi için kliniğinimize gelmeniz gerekmektedir.
Diğer Hizmetlerimize Göz Atın