preloader
Yoksa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize Hala Gelmediniz Mi ?

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, bireylerin daha güzel bir gülüşe sahip olabilmesi için gerekli olan işlemlerin saptanması ve uygulanmasını kapsar. Bu alanda yalnızca dişlere değil, diş etleri ve dudağa da müdahale edilebilir.
Beauty. Close-up of happy woman with short hair, touching clean fresh facial skin and smiling, showing perfect teeth and face, standing against white background
Gülüş Tasarımında doktorlar tarafından tespit edilen kişisel gereksinimin yanında, uygulama yapılan kişilerin bireysel istekleri de dikkate alınır. Gülüş Tasarımı cerrahi operasyon ve ortodontik tedavi gerekmeyen durumlarda, diş etlerindeki sorunlar tedavi edilir ve diş etlerinin dişlere göre seviyesi düzenlenir. Diş renginde ise çeşitli beyazlatma çalışmaları ile estetik bir görünüm elde edilebilir. Ayrıca, diş şekli ve boyutundaki değişiklikler için gerekli çalışmalar yapılır.

Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Olarak Nasıl Çalışıyoruz ?

Gülüş Tasarımı yüzün karakteristlik özellikleri belirlenerek; dudak yapısı, bakışlar ve ten rengi ile uyumlu olacak şekilde tasarım oluşturulur. Kliniğimizde gülüş tasarımı için hekimlerimiz alanlarında profesyonelce çalışmaktadır aynı zamanda aletlerimizde son derece uyumludur. Gülüş Tasarımı sayesinde hastalarımıza özel gülüş tasarlanır ve bu istenilen gülüşe ulaşmak için gerekli tedavilere başlanır

Gülüş Tasarımından Sonra Ne Yapmalıyım ?

Tedavi sırasında ve tedavi bittikten sonra ana yemeklerden sonra ağzınızı temizlemelisiniz. Temizliğe ne kadar önem verilirse tedavi süresi de o kadar uzun olacaktır.
Diğer Hizmetlerimize Göz Atın