Yoksa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize Hala Gelmediniz Mi ?

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, bireylerin daha güzel bir gülüşe sahip olabilmesi için gerekli olan işlemlerin saptanması ve uygulanmasını kapsar. Bu alanda yalnızca dişlere değil, diş etleri ve dudağa da müdahale edilebilir.
Beauty. Close-up of happy woman with short hair, touching clean fresh facial skin and smiling, showing perfect teeth and face, standing against white background

Gülüş Tasarımı Nedir ?

Gülüş Tasarımı , İnsanın yüzüne farklı bir güzellik katan gülümsemeye sahip olmak için, diş yapısının ve sıralanışının intizamlı olması sağlayan bir hizmettir. Üst üste çakışan dişler gülümsemenize mani olan görüntüler ortaya çıkarır. Hoş bir gülümseme için üstte bulunan dişlerin ön plana çıkarılması ve diğer dişlere göre daha belirgin olması gerekir. Dudaklar ve diş etinin birbiri ile uyumlu olması, diş sıralanışının yüz ile uyumlu olması gerekir. Dişlerin boy uzunluğu, diş eti özellikleri dikkate alınması gereken unsurlar arasında yer alır.
Gülüş tasarımında yüz şekli oldukça önemlidir. Çünkü dişler, yüz ve gülümseme üçü bir arada tablo gibidir. Bu bütünlüğün en güzel şekilde ortaya çıkması için yüz şekli ve diş yapısının ahenk içerisinde olması gerekir.

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Gülüş Tasarımı yüzün karakteristlik özellikleri belirlenerek; dudak yapısı, bakışlar ve ten rengi ile uyumlu olacak şekilde tasarım oluşturulur. Kliniğimizde gülüş tasarımı için hekimlerimiz alanlarında profesyonelce çalışmaktadır aynı zamanda aletlerimizde son derece uyumludur. Gülüş Tasarımı sayesinde hastalarımıza özel gülüş tasarlanır ve bu istenilen gülüşe ulaşmak için gerekli tedavilere başlanır

Gülüş Tasarımı Fiyatları

Gülüş tasarımı fiyatları 2000TL ile 30000TL arasında değişiklik göstermektedir.

Gülüş Tasarımından Sonra Ne Yapmalıyım ?

Tedavi sırasında ve tedavi bittikten sonra ana yemeklerden sonra ağzınızı temizlemelisiniz. Temizliğe ne kadar önem verilirse tedavi süresi de o kadar uzun olacaktır.
Diğer Hizmetlerimize Göz Atın