preloader
Yoksa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize Hala Gelmediniz Mi ?

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma , Daha beyaz dişlere sahip olmak için uygulanan diş beyazlatma işlemleri, son yıllarda diş hekimleri tarafından sıklıkla uygulanan beyazlatma yöntemidir.Diş beyazlatma; fizyolojik ya da patolojik sebeplerle diş yüzeyinde oluşan renklenmelerin, kimyasal yöntemlerle ağartılması işlemidir. İlgili dişlerin klinik ve radyografik muayenesi yapıldıktan sonra uzman diş hekimleri tarafından diş beyazlatma işlemi uygulanabilir.
At a dentist with a smile
Günümüzde sıklıkla kullanılan sigara, çay, kahve gibi dişlerin beyazlığının giderilmesine sebep olan içecekler dişlerimizde estetik olmayan bir görüntüye sebep olmaktadır.Diş Beyazlatma tedavisi oldukça basit ve hızlı olan bu sorun kliniğimizde tedavi edilmektedir. Tamamen patentli teknolojisi ve farklı çalışma prensibi ile çalışan bu sistem yıllardır kliniğimizde birçok hastamıza uygulanmış ve diş beyazlatma sayesinde beyaz dişlerine kavuşan hastalarımıza yeni gülüşler kazandırmıştır.

Diş Beyazlatmada Bir Seans Yeterli Olur Mu?

Diş Beyazlatma , kişinin diş rengi ve yapısına göre değişir. Bazı durumlarda tek seans, bazı durumlarda ise bir kaç seans yeterlidir.

Diş Beyazlatma Tedavisinden Sonra Ne Yapmalıyım?

Tedavinin uzun süre sonuç vermesi için çay, kahve ve sigara kullanımını azaltmak çok önemlidir. Aynı zamanda hijyen çok önemlidir. Ana yemeklerden sonra dişleri fırçalamayı da unutmayız.

Diş Beyazlatma Kalıcı Mıdır ?

Kalıcı bir yöntem değildir, ağız bakımına bağlı olarak 2 veya 3 yıla kadar kullanılabilir

Diş Beyazlatma İşleminin Zararı Var Mı?

Profesyonel bir diş hekimi tarafından yapılırsa hiçbir yan etkisi olmayacaktır.